E-mailproblemen ledenadministratie

De koppeling van onze ledenadministratiesoftware met het programma waarmee de e-mails naar onze leden worden verzonden geven sinds enige tijd problemen. Als gevolg hiervan worden e-mails verzonden naar adressen die, als gevolg van opzegging of adreswijziging, juist uit het systeem waren verwijderd. Het kan zijn dat u daarom ongewenste e-mails of e-mails op een onjuist adres hebt ontvangen. Wij bieden hiervoor onze verontschuldigingen aan. We werken aan een oplossing en hopen dat e.e.a. zo spoedig mogelijk is opgelost.

Als u constateert dat ook u nog e-mails ontvangt op een verkeerd e-mailadres, of nadat u het lidmaatschap hebt beëindigd, stellen wij het op prijs als u het ons (desnoods opnieuw) wilt laten weten. Dit helpt ons hopelijk het probleem zo gericht mogelijk op te lossen.